FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ Empty
MesajKonu: SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ   SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 11:48 am

Ey en sevgili,

Yüreğime gel ey Muhammed(s.a.v.)!Misafirlerin en azizi, en mukaddesi ve en güzeli.Öyle bir gelişle gel ki sana olan özlemimi, sana olan ihtiyacımı ve sana olan sevgimi gül gönlüne sunayım.Gel ve gülle doldur kalbimi, gel ve sevginle kandır,gel ve aşkınla yandır yüreğimi.

Sensiz o kadar yalnız o kadar bir biçareyiz ki efendim.Kalbim yetim , ruhum yetim, dünya yetim efendim.Bazen seni düşünüyorum yaşadığım, gezip dolaştığım yerlerde.Karşıma çıkıp bana gülümsediğini görüyorum . Ama bir hayal olduğunu anlayınca hıçkırıklar saplanıyor boğazıma, gözümden dökülen yaşlar bir nehir olup akıyor senli topraklara.

Biz senin diyarında senli günleri görGemedik efendim.Hep mahzun hep yarım kaldık.Ne zaman adın geçse bir yerde ahlara bulandık.Keşkeler kapladı dört bir yanımızı.Keşke onun sevdiği ashabından olabilseydik.Ama biz kim ashabından biri olmak kim efendim!Daha seni hakkıyla anlayan ve sana hakkıyla sevgi gösteren kullar olamadık ki.
Ebu Hureyre(ra) sıcak bir günün öyle vaktinde evinden çıkıp mescide gelmişti. Sende oradaydın YA RASULLALLAH(sav) Açlıktan evinde duramayıp mescidine sana koşmuşlardı. Sen de aç idin. Günlerdir bir şey yememiş açlıktan zayıf düşmüştünüz. Hendek günü karnına iki taş bağlayan da sendin YA RASULLALLAH(sav). Bir deri parçasını temizleyip kızarttıktan sonra açlığını dindiren Sad bin Ebi Vakkas (ra) değilmiydi EFENDİM.Bir hurma tanesini annesine saklayan Ebu Hureyre değil miydi?Bir avuç arpa ekmeğiyle yetinen HABİBULLAH sendin efendim. Ya ben midemin doluluğunun sarhoşluğuyla seni unutan ben değil miyim. Abdullah bin Revaha (ra) gibi elimdeki kemik parçasını fırlatıp ''ben hala bu dünyada yaşıyor muyum?''diyebilirmiyim?Senin ölümünle Hz.Bilal(ra) susmuştu.Bir daha ezan okumayacaktı.Kızgın çölde kayaların altında inlerken EHAD,EHAD diyerek senin nurunu görmüyor muydu YA RASULLALLAH(sav)

Ya nebi hicranla yanıyor gönlüm.Sensizliği kaldıramıyorum. Sen olsan elem mi kalır keder lügatlardan silinir sen olsan adalet, sen olsan edep , sen olsan kulluk anlaşılır. Ya Rabbim! rüyada bile olsa O'nu görmeyi ve senin sevdiğin kullar arasında olmayı hepimize nasip et. O'nun hatrına bütün günahlarımızı ve hatalarımızı bağışla. Affet bizi Allah(c.c.)'ım .Affet bizi efendim....

SEN GÖNÜLLER SULTANI EN SEVGİLİ....
nur_u_mühür
Admin
Admin
nur_u_mühür

Kadın Mesaj Sayısı : 153

MesajKonu: Geri: SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ   SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 12:19 pm

gul ALLAH razi olsun gül

ÇOK GÜZEL KARDESİM EMEĞİNE SAĞLIK İNŞAALLAH!...
X_@sRi_s@@det_X
Admin
Admin
X_@sRi_s@@det_X

Erkek Mesaj Sayısı : 912

MesajKonu: Geri: SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ   SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 3:24 pm

gül ALLAH razi olsun gül

alkış
http://www.asrisaadet.ile.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ   SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 11:50 am

AMİN.ECMAİN.
medineli
«««Vip Üye»»»
«««Vip Üye»»»
medineli

Kadın Mesaj Sayısı : 286
İş/Hobiler : kuran okumak
Lakap : hacı

MesajKonu: Geri: SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ   SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 1:11 pm

Ya nebi hicranla yanıyor gönlüm.Sensizliği kaldıramıyorum. Sen olsan elem mi kalır keder lügatlardan silinir sen olsan adalet, sen olsan edep , sen olsan kulluk anlaşılır. Ya Rabbim! rüyada bile olsa O'nu görmeyi ve senin sevdiğin kullar arasında olmayı hepimize nasip et. O'nun hatrına bütün günahlarımızı ve hatalarımızı bağışla. Affet bizi Allah(c.c.)'ım .Affet bizi efendim....

SEN GÖNÜLLER SULTANI EN SEVGİLİ.... gül ALLAH razi olsun gül

SEN GÖNÜLLER SULTANI EY SEVGİLİ
1 sayfadaki 1 sayfası