FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bush :)))))))

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

bush :))))))) Empty
MesajKonu: bush :)))))))   bush :))))))) Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 3:01 pm

Adamın biri Washington'da caddede arabasıyla giderken,ilerde trafiğin tıkanmış olduğunu görür. Merakla arabayı durdurup iner ve o sırada elinde kağıt kalemle bir adam ona yaklaşır. Adam merakla sorar ; -Hayırdır arkadaş ? Ne oluyor burda ? Adam cevap verir ; -Hiç sorma ya bizim başkan Bush'u teröristler rehin almış,500 milyon dolar istiyorlar,verilmezse benzin döküp yakacaklarmış. Adam şaşırmış şekilde tekrar sorar ; -Hadi ya ! Peki sen ne yapıyorsun kağıt kalemle ? -Ben de yardım topluyorum işte,başkan için...Sen de vermek ister misin ? Adam elini cebine atıp sormuş ; -Öyle mi ? Peki millet ne kadar veriyor ortalama ? -Valla hiç belli olmuyo..5-10 litre arası değişiyo...
nur_u_mühür
Admin
Admin
nur_u_mühür

Kadın Mesaj Sayısı : 153

MesajKonu: Geri: bush :)))))))   bush :))))))) Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 7:46 am

Sad Sad alkış Sad Sad

bendende 5 litre Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bush :)))))))   bush :))))))) Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 9:38 am

sadece 5 mi benden 100 Very Happy
X_@sRi_s@@det_X
Admin
Admin
X_@sRi_s@@det_X

Erkek Mesaj Sayısı : 912

MesajKonu: Geri: bush :)))))))   bush :))))))) Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 2:06 pm

SULTANIM demiş ki:
sadece 5 mi benden 100 Very Happy

ben katkı yaparım 250 litre Very Happy Very Happy Very Happy
http://www.asrisaadet.ile.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bush :)))))))   bush :))))))) Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 2:40 pm

AHHH DURSA GÖZLERİ YAŞARIRDI Sad

bush :)))))))
1 sayfadaki 1 sayfası