FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uyuma Türk Evladı Uyuma Uyan30Kupona Alınmadı BuVatan Bu Din

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Uyuma Türk Evladı Uyuma Uyan30Kupona Alınmadı BuVatan Bu Din Empty
MesajKonu: Uyuma Türk Evladı Uyuma Uyan30Kupona Alınmadı BuVatan Bu Din   Uyuma Türk Evladı Uyuma Uyan30Kupona Alınmadı BuVatan Bu Din Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 10:38 am

Dün gece kendime izin verdim ve erken uyumak istedim.evde yalnızdım amacım rahat bir uyku çekmekti 2 haftanın yorgunluk ve uykusuzluğu vardı üstümde.uzandım daldım ve bir süre sonra kurşun sesleri ile uyandım.Fenerbahçe-partizan maçı teröristleri ellerine aldıkları silahlarla kapının önünde abartısız 10 kurşun attılar.neymiş Fenerbahçe partizanı yenmiş. öfkeden çıldırdım adeta.
Yahu kardeşim bu bir sevinç mi böyle mi kutlanır bu sevinç? Hem bizim sevinmeye bu kadar çıldırmaya ne hakkımız var. Neyin sevinci bu her Türk evladı gibi elbetteki gurur kaynağı olduğunu düşünüyorum bu olayın zaferin. Ama bizim insanlığımızdan böylesine uzak kalmamıza üzülüyorum eline silahı alan koştu dün dışarılara kurşunlamaya. Kurşunu önce bir kendimize sıkalım ve uykumuzdan uyanalım artık. Irakta ki Müslüman bacılarımızın ırzına geçen şerefsizleri ne çabuk unuttuk. K anlarına o pisliklerin kanlarını eklediklerini soylarına o soysuzların kanlarını kattıklarını ne çabuk unuttuk. israilde Filistinli yavruların gözü yaşlı annelerin feryadını ne çabuk unuttuk.Nerde kaldı bizim Müslümanlığımız silahları o pislik yığınlarına doğrultsaydık o zamanlar. Çanakkalede yazdığımız destanları ne çabuk unuttuk. Kaçımız o kutsal ruhlar adına Fatihalar Yasinler okuduk bağışladık. pkk köpeğine dişlettiğimiz Mehmedimizi ,Mehmetlerimizi ne çabuk unuttuk. Bir iki kuru gözyaşı mıydı sadece onlara borcumuz nere kaldı Türklüğümüz? Yıllardır televizyondaki masallarla uyutulduk durduk hep bir şeylerle avutulduk. Sevmeyi, sevdalanmayı, sevdiği uğruna sevdiğinden vazgeçebilmeyi bile unuttuk. Aşkı ve sevdayı iki öpücük zannetik.
Biri bizi gözetliyor evi çıktı bir zamanlar başta yadırgadık milletin özel hayatı bir sürü birbirine namahrem şahıs doluşmuş bir eve biz de onları mı izleyelim dedik sonra göre göre alıştık normal geldi bir daha bir daha gözetledik.
Kaynana gelin komedyası çıktı sonra ekranlara kilitlendik izledik.sonra bir gün Semra kaynana oğlu atanın otel odasında medyaya kurban verdiği cansız bedenini buldu.anneliğimizi yitirdik.
Binbirgece masalında evladının ameliyat parasını bulmak için Onur beyle 300000 dolar karşılığı birlikte olan şehrazatla avutulduk uyutulduk. Yitirilen kadınlığımızı hiçe saydık. Onur beyefendinin o/nursuzluğuyla onurumuzu yitirdik. Sonra ne oldu? Zinayı kendimize helal gördük. Herkes o kadar kolayca zina suçunu işler hale geldi ki bunu yapmayan parmakla sayılır gibi artık.
Çocuklarımız televizyonlarda anneye babaya saygısızlığı öğrendiler. Kurtlar vadisinden babasını biçmeyi öğrendi. Bu ona heyecan verici geldi. Sokaklar katletmeye susamış gençlerle doluştu bir anda. Bunları sayarken iğneyi kendime de batırmıyor değilim. Ben de neymiş Polat elife sevdalanmışmış başladım izlemeye ölüm dediğin nedir gülüm/ben senin için yaşamayı göze almışım dedi elife vay be dedim sonra elif öldü başkası çıktı piyasaya onu de sevdi bu kadar kolay mı ya hani senin uğrunda yaşamayı göze aldığın elifin. Yokluğu sevgini sevdanı da mı bitirdi?
17 aylık bir yavruya annesinin de kontrolünde tecavüz edildi kaçımız buna isyan edip kurşunlamak istedik o ahlaksızları. Ama yok ne gerek vardı ki biz Fenerbahçe yendi diye partizanı çıkıp sokaklarda kurşunlar yağdıralım boşyere.
Uyumaya devam edelim biraz daha yaprak dökümünde sıra.Nejla Leyla arasındaki kardeşliğe! şahit olduk kardeşliğimizi yitirdik. Kardeşinin karısıyla birlikteliğine bile göz yumduk onları izleyerek.
Keriman halisi güzellik kraliçesi seçmişlerdi bir ara onunla uyutulduğumuz gibi kızlarımız kadınlarımız ekran başında dizilerle çarpıklaşmış ahlaksızlaşmış hayat hikayeleriye uyutula dursun beyler de futbol tutkusuyla. MaşALLAH herkese her zevke uygun bir oyuncak veriliyor biz de alıp oynayıp uyumaya devam ediyoruz. Uyumaya devam. İyi uykular artık bize. Tatlı rüyalar.Çünkü tatlılıkları sadece rüyalarda görür hale geldik. Benden buraya kadar . Sen de artık uyuma Türk evladı uyuma uyan!30 kupona alınmadı ki bu vatan bu din.
Bu yazıyı bir Beşiktaşlı olduğum için değil Beşiktaştan yeni kurulan Şeriatspora geçiş belgem olarak imzalıyorum.
Selametle…
nur_u_mühür
Admin
Admin
nur_u_mühür

Kadın Mesaj Sayısı : 153

MesajKonu: Geri: Uyuma Türk Evladı Uyuma Uyan30Kupona Alınmadı BuVatan Bu Din   Uyuma Türk Evladı Uyuma Uyan30Kupona Alınmadı BuVatan Bu Din Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 12:35 pm

gül Emeğine sağlık inşaALLAH şeriatspor senin için hayırlara vesile olur.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Uyuma Türk Evladı Uyuma Uyan30Kupona Alınmadı BuVatan Bu Din   Uyuma Türk Evladı Uyuma Uyan30Kupona Alınmadı BuVatan Bu Din Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 12:42 pm

inşallah teşekkürler..

Uyuma Türk Evladı Uyuma Uyan30Kupona Alınmadı BuVatan Bu Din
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-