FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Her Güne Bir Dua İnşAllah!...

+2
taz
X_@sRi_s@@det_X
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
X_@sRi_s@@det_X
Admin
Admin
X_@sRi_s@@det_X

Erkek Mesaj Sayısı : 912

Her Güne Bir Dua İnşAllah!... - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Her Güne Bir Dua İnşAllah!...   Her Güne Bir Dua İnşAllah!... - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 9:32 am

gül gul gül gul gül
Beni , düşünmeden su gibi akıp giden , nereden geldiğini , nereye gideceğini bilmeyen ; bakıp da görmeyen , işitip de anlamayan kulların arasına koyma.
( Rauf Denktaş )

gül gul gül gul gül

http://www.asrisaadet.ile.biz
X_@sRi_s@@det_X
Admin
Admin
X_@sRi_s@@det_X

Erkek Mesaj Sayısı : 912

MesajKonu: Geri: Her Güne Bir Dua İnşAllah!...   Her Güne Bir Dua İnşAllah!... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 7:43 am

gül gul gül gul gül

Allahım , zulmetmekten ve zulmedilmekten Sana sığınırım.
( Peygamberimizin (asm) dilinden )

gül gul gül gul gül
http://www.asrisaadet.ile.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Her Güne Bir Dua İnşAllah!...   Her Güne Bir Dua İnşAllah!... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 11:51 am

Allâh'ım! Bizi, bir ân bile olsa nefsimizle baş başa bırakma! Her ânını Senin rızâna uygun olarak geçiren, her adımını nefsi için değil, Senin rızân için atan kullarından eyle!

Âmîn... Âmîn... Âmîn...
medineli
«««Vip Üye»»»
«««Vip Üye»»»
medineli

Kadın Mesaj Sayısı : 286
İş/Hobiler : kuran okumak
Lakap : hacı

MesajKonu: Geri: Her Güne Bir Dua İnşAllah!...   Her Güne Bir Dua İnşAllah!... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:54 pm

2. gül Günün Duası: "Allahumme garribnî fîhi ilâ merzâtike ve cennibnî fîhi min sehatike ve negimatike ve veffignî fîhi li-girâeti âyâtike bi-rahmetike ya erhem'er-râhimîn."

Anlamı: Allah’ım! Bu günde beni kendi hoşnutluğuna yakınlaştırıp, gazap ve azabından uzaklaştır. Bu günde ayetlerini okumaya beni muvaffak kıl; rahmetin hakkına ey merhametlilerin en merhametlisi.

4. Günün Duası: "Allahumme gavvinî fîhi alâ igameti emrik ve ezignî fîhi halâvete zikrik ve evzi'nî fîhi li-edâi şukrik bi-keramik vehfeznî fîhi bi-hifzike ve sitrik, ya ebsar'an-nâzirîn."

Anlamı: Allah’ım! Bu günde emrini uygulamak için beni güçlendir; bu günde zikrinin güzel tadını bana tattır; kereminle beni bu günde şükrünü eda etmek için hazırla; bu günde hıfzın ve örtünle beni (günah ve beladan) koru; ey basiretlilerin en basiretli! gül

Her Güne Bir Dua İnşAllah!...
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-