FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yüregimi bir gül cizdi

5 posters
YazarMesaj
medineli
«««Vip Üye»»»
«««Vip Üye»»»
medineli

Kadın Mesaj Sayısı : 286
İş/Hobiler : kuran okumak
Lakap : hacı

Yüregimi bir gül cizdi Empty
MesajKonu: Yüregimi bir gül cizdi   Yüregimi bir gül cizdi Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:11 pm

Yüregimi bir gül cizdi Guller182by[Yüregimi bir gül cizdi...

Gülün dikeni batti dün parmagima, ve hala gülümseyerek bakiyorum parmagimdaki kücük siyriga...kizamadim... cünkü gülün dikeni batmadan önce sükretmistim;

" Ya Rabbi, ne kadar güzel yaratmissin " demistim. Kizamadim, cünkü bir dakika önce güzel kokusunu sineme cekmistim , bakmaya kiyamamis dokusuna hayran kalmistim, cünkü batmadan önce yüregime koymus onu sevmistim... dikenini unutmusmuydum? unutmustum dikenini...

unutmustum iste....

acitmayayim diye dokunmaya cekindigim gül, ince ve derin bir yara acmisti parmagima... gülümsedim yarayada... süzülen iki damla kanada... cünkü o yarayi acan bakmaya kiyamadigim o güldü...

.... .... ....

sevdiklerimizin yüregimizde actiklari yaralarda aslinda o gülün actigi yara gibi degilmiydi... ince ve derin bir yara... aslinda cok önemsiz gibi görünsede her kimildadiginizda yüreginizi inceden sizlatan bir yara... ama dostlariniz o yarayi acmadan önce siz muhabbet dolu kokularini sineye cekmistiniz, zamani, mekani ve kalbinizi kaylasmistiniz... yarayi acmadan önce siz onlari kalbinize koymustunuz... kizabilirmiydiniz... kizamazdiniz elbet...

sevdiklerimizin actiklari yaralarda o gülün actigi yara gibi ince ve derin... ama yarimiz o yarayi acmadan önce biz sükretmistik, kokusunu sinemize cekmis, bakmaya kiyamamistik...dikenini unutmusmuyduk... unutmustuk tabi... ama biz gülümsemeliyiz yaraya... belki süzülen iki damla kanada... gülümsemeliyiz iste.... cünkü o yarayi acmadan önce biz onu kalbimize koymustuk ve sevmistik...
ALINTI
-»--@-}Kevserim
X_@sRi_s@@det_X
Admin
Admin
X_@sRi_s@@det_X

Erkek Mesaj Sayısı : 912

MesajKonu: Geri: Yüregimi bir gül cizdi   Yüregimi bir gül cizdi Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 9:20 pm

Allah C.C. razı olsun kardes çok güzel bir paylaşım!...
http://www.asrisaadet.ile.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yüregimi bir gül cizdi   Yüregimi bir gül cizdi Icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 7:39 am

YÜREĞİNE SAĞLIK.GÜZELDİ...
SUMEYYE
Sitenin Onur Üyesi
Sitenin Onur Üyesi
SUMEYYE

Kadın Mesaj Sayısı : 443
İş/Hobiler : Ehli Sünnete uygun kitapları okumak
Lakap : mercimek

MesajKonu: Geri: Yüregimi bir gül cizdi   Yüregimi bir gül cizdi Icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 7:58 am

acitmayayim diye dokunmaya cekindigim gül, ince ve derin bir yara acmisti parmagima... gülümsedim yarayada... süzülen iki damla kanada... cünkü o yarayi acan bakmaya kiyamadigim o güldü...

emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım kardeşim.ALLAH(C.C) razı olsun.
taz
Sitenin Onur Üyesi
Sitenin Onur Üyesi
taz

Erkek Mesaj Sayısı : 1497

MesajKonu: Geri: Yüregimi bir gül cizdi   Yüregimi bir gül cizdi Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 12:26 am

Allah razı olsun senden kardeşim
http://www.canmuhammed.ile.biz
vuslat
üye
üye
vuslat

Kadın Mesaj Sayısı : 15

MesajKonu: Geri: Yüregimi bir gül cizdi   Yüregimi bir gül cizdi Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 8:25 am

Çok hoş ve güzel bir konu...Allah razı olsun...
http://www.gencmumin.com
medineli
«««Vip Üye»»»
«««Vip Üye»»»
medineli

Kadın Mesaj Sayısı : 286
İş/Hobiler : kuran okumak
Lakap : hacı

MesajKonu: Geri: Yüregimi bir gül cizdi   Yüregimi bir gül cizdi Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 11:13 pm

SİZDENDE ALLAH RAZI OLSUN

Yüregimi bir gül cizdi
1 sayfadaki 1 sayfası