FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Trabzonda öncelik yabancı

YazarMesaj
taz
Sitenin Onur Üyesi
Sitenin Onur Üyesi
taz

Erkek Mesaj Sayısı : 1497

Trabzonda öncelik yabancı Empty
MesajKonu: Trabzonda öncelik yabancı   Trabzonda öncelik yabancı Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 11:12 am

Trabzonspor'da transfer hareketında tablo her geçen gün yeni bir şekil alıyor. Yönetim Kurulu, teknik heyet, yönetimin belirlediği menacer ve hocalar, hem Avrupa’nın hem de Türkiye’nin dört bir yanında Bordo-Mavili renklere futbolcu arıyor. Gelişmeleri birebir takip eden Başkan Sadri Şener’in kafasındaki rota ise ortaya çıktı. Karadeniz ekibinin patronunun, önce kaleci işini bitirip, ardından da oyun kurucu ve forvete yöneleceği, 10 gün içinde somut adımların atılacağı belirtildi.

Öncelik yabancıda
Kaleci konusunda son ana kadar Simon’da ısrarcı olmayı düşünen Şener’in, birkaç gün bekleme kararı aldığı dile getirildi. Oyun kurucu mevkiinde ise Cruz, bonservisine sürekli zam yapılan Tunuslu bir Chermiti’nin bir adım önünde görülürken, golcü takviyesinde Mehdi ilk aday. Eğer Chermiti’de de benzer bir ekonomik sorun yaşanırsa gündeme yerliler gelecek. Manisalı Burak, Ankarasporlu Mehmet Yılmaz yedekteki oyuncular. Manisalı Selçuk ve Sakaryalı Erman Ergin de son gözdeler.

Serkan Balcı: Hazırım hocam
Beşiktaş maçı öncesinde yapılan son antrenmanda sakatlanan ve ilk kontrollerde ciddi bir problemi olmadığı açıklansa da daha sonraki periyotta takımdan ayrı kalan Serkan Balcı’nın durumunun düzeldiği belirtildi. Diğer arkadaşlarıyla beraber rutin provalara katılan Bordo-Mavili oyuncunun, teknik direktörü Ersun Yanal ile de görüştüğü ve “Ben kendimi hazır hissediyorum. Eğer şans verirseniz oynayabilecek durumdayım” mesajını verdiği öğrenildi.

Trabzonspor’a tribün cezası
Karadeniz ekibine, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’ndan (PFDK) para cezası geldi. 4 Nisan’da Avni Aker’de oynanan mücadelede Bordo-Mavili taraftarların oyun alanına müdahale ettiği dile getirilirken, bu doğrultuda Trabzonspor’a iki bin 500 YTL’lik bir fatura çıkarıldı. Yönetim Gençlerbirliği sınavı öncesinde karşılaşmaya gelen taraftarlarını bir kez daha sakin olmaya davet edecek.

Kaleciler artık gün sayıyor...
Yönetimin kaleci arayışları kadroda bulunan ve forma şansı bulamayan isimleri de artık kaçınılmaz sona doğru itiyor. Bordo-Mavili ekibin kurmaylarının Tolga Zengin ve Onur Recep Kıvrak’ı takımda tutmayı planladığı, ancak Jefferson ve Ahmet Şahin ile yolları arıyacağı öğrenildi. Bu durumun farkında olan genç eldivenlerin de kulüp bulmak için menacerlerini devreye soktuğu kaydedildi.

Gençlerbirliği biletleri satışta
Trabzonspor’un yarın Gençlerbirliği ile kendi sahasında oynayacağı maçın biletleri dün satışa çıktı. 3 ile 75 YTL arasında değişen fiyatlarla piyasaya sürülen biletlere son haftalardaki kötü futbol ve başarısız sonuçlar sebebiyle beklenen ilginin olmadığı öğrenildi.

http://www.internetspor.com/news_detail.php?id=72098
http://www.canmuhammed.ile.biz

Trabzonda öncelik yabancı
1 sayfadaki 1 sayfası