FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı !

3 posters
YazarMesaj
taz
Sitenin Onur Üyesi
Sitenin Onur Üyesi
taz

Erkek Mesaj Sayısı : 1497

Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı ! Empty
MesajKonu: Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı !   Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı ! Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 9:51 am

Ankara Ostim’de bir lokantada garson olarak çalışan Nesrin Korkmaz, mesaisini tamamladıktan sonra evinin yolunu tuttu. Evine 500 metre kala belediye otobüsünden inip yürümeye başlayan Korkmaz, kimliği meçhul bir kişi tarafından boğazından bıçaklanarak öldürüldü.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası Dedektifleri, genç kızı öldüren katilin peşine düştü. Dedektifler, genç kızın evinin bulunduğu güzergâhtaki tüm kamera kayıtlarına el koydu.

Bir marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntü, polise ipucu oldu. Görüntülerde volta atan ve boğazı kesilerek öldüren Nesrin Korkmaz’ın ardından giden kişinin katil olabileceğini düşünen dedektifler, bu kişinin kimliğini belirlemek için görüntülerden elde ettikleri fotoğrafları sokak sokak gezerek vatandaşa gösterdi.

Sonunda bir kişi, çocukluk arkadaşı olan 23 yaşındaki kuaför Hurşit Şahin’i tanıdı. Dedektifler, 6 ay önce evlenen Hurşit Şahin’in izini kısa sürede buldu. Mamak’ta baba evinde yakalanan Hurşit Şahin, polisleri karşısında görünce, “Arkadaşlık teklif ettim. ‘Bela mısın, git başımdan’ diyerek, beni tersledi. Hakaretler etti. Gurur yaptım ve öldürdüm” dedi.

Küçük yaşta kız kaçırma ve ırza tasaddi suçlarından sabıkası bulanan Şahin, sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=372627
http://www.canmuhammed.ile.biz
medineli
«««Vip Üye»»»
«««Vip Üye»»»
medineli

Kadın Mesaj Sayısı : 286
İş/Hobiler : kuran okumak
Lakap : hacı

MesajKonu: Geri: Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı !   Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı ! Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 2:53 pm

Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı ! T.A.R.O

Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı ! Fr-6 Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı ! Fr-6 Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı ! Fr-6 Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı ! Fr-6 Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı ! Fr-6Sonunda bir kişi, çocukluk arkadaşı olan 23 yaşındaki kuaför Hurşit Şahin’i tanıdı. Dedektifler, 6 ay önce evlenen Hurşit Şahin’in izini kısa sürede buldu. Mamak’ta baba evinde yakalanan Hurşit Şahin, polisleri karşısında görünce, “Arkadaşlık teklif ettim. ‘Bela mısın, git başımdan’ diyerek, beni tersledi. Hakaretler etti. Gurur yaptım ve öldürdüm” dedi.

Küçük yaşta kız kaçırma ve ırza tasaddi suçlarından sabıkası bulanan Şahin, sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı
SUMEYYE
Sitenin Onur Üyesi
Sitenin Onur Üyesi
SUMEYYE

Kadın Mesaj Sayısı : 443
İş/Hobiler : Ehli Sünnete uygun kitapları okumak
Lakap : mercimek

MesajKonu: Geri: Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı !   Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı ! Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 2:59 pm

Ay inanamıyorum ya..insanlık geçekten ölmüş yaHU..yav adam yeni evlenmiş zati..bide kızın peşine takılmış,sırf arkadaşlık teklifini kabul etmedi diyede öldürmüş...insan hayatı bu kadarmı ucuz olacaktı yaa..

Öldürdü, kameraya karşı saçını taradı !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-