FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

4 ilköğretim öğrencisine tecavüz ettiler !

2 posters
YazarMesaj
taz
Sitenin Onur Üyesi
Sitenin Onur Üyesi
taz

Erkek Mesaj Sayısı : 1497

4 ilköğretim öğrencisine tecavüz ettiler ! Empty
MesajKonu: 4 ilköğretim öğrencisine tecavüz ettiler !   4 ilköğretim öğrencisine tecavüz ettiler ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 4:53 pm

AYDIN'ın Germencik İlçesi'ne bağlı Ortaklar Beldesi'nde 4 erkek ilköğretim okulu öğrencisini kandırarak götürdükleri ıssız alanda, ellerini bağlayarak, tecavüz ettikleri iddia edilen ikisi çocuk yaşta 4 kişi gözaltına alındı.

Olay, Yeşiltepe Mevkii'ndeki Ortaklar Tren Garı'nın arkasında, önceki gün saat 17.00 sıralarında meydana geldi. İlköğretim Okulu 3'ncü sınıf öğrencisi 9 yaşındaki İ.D., 4'ncü sınıf öğrencileri 10 yaşındaki İ.K., 10 yaşındaki M.A. ve 10 yaşındaki M.Ş., derslerinin sonunda evlerine gitmek üzere yola çıktı. 4 öğrenci, yolda; başka bir İlköğretim Okulu 7'nci sınıf öğrencisi olan arkadaşları 13 yaşındaki M.A., aynı okulda 8'nci sınıf öğrencisi olan amcasının oğlu 14 yaşındaki R.A. ve 18 yaşındaki C.A. ile karşılaştı.

M.A. ve kuzenleri, iddiaya göre, karşılaştıkları 4 öğrenciyi, ilginç bir şey göstereceklerini söyleyerek, kandırıp, Ortaklar Tren Garı'nın arkasında ıssız bir alana götürdü. Öğrencileri burada, çocuklara cinsel istismar suçundan sabıkalı 36 yaşındaki S.Y. karşıladı. S.Y., M.A., R.A. ve C.A., kandırdıkları 4 öğrenciyi yere yatırıp, ellerini bağladıktan sonra tecavüz etti. 4 zanlı, tecavüz ettikleri çocuklara yaşananları başkalarına anlatmamaları için ölümle tehdit ettikten sonra serbest bıraktı.

Dün öğrencilerden İ.D., İ.K., M.A. ve M.Ş.'nin kimseyle konuşmadığını, tenefüslere dahi çıkmadığını farkeden öğretmenleri, konuşmak için öğretmen odasına çağırdı. Önce konuşmak istemeyen çocuklar, daha sonra ağlayarak olayı öğretmenlerine anlattı. Bunun üzerine öğretmenler, durumu polise bildirdi. Polis, S.Y. ve C.A.'yı gözaltına aldı. Yaşı küçük olan M.A. ile R.A.'yı da yakaladı. Tecavüze uğradığı iddia edilen 4 çocuğu Ortaklar Devlet Hastanesi'nde doktor kontrolünden geçirildi. Çocuklardan alınan test örnekleri incelenmek üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis, tecavüz olayına karıştığı ileri sürülen diğer çocukların ailelerine karşı olası bir saldırıya karşı evlerini korumaya aldı.

Gözaltına alınan iki zanlı ile yakalanan iki çocuğun sorgularının sürdüğü bildirildi.

Milliyet

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=373381

function adjustTextSize(nSize) {
nSize = dSize + nSize;
if (nSize>24)
nSize=24;
if (nSize
http://www.canmuhammed.ile.biz
X_@sRi_s@@det_X
Admin
Admin
X_@sRi_s@@det_X

Erkek Mesaj Sayısı : 912

4 ilköğretim öğrencisine tecavüz ettiler ! Empty
MesajKonu: Geri: 4 ilköğretim öğrencisine tecavüz ettiler !   4 ilköğretim öğrencisine tecavüz ettiler ! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 9:39 pm

nasıl bir yorum yazayım ki!...
http://www.asrisaadet.ile.biz

4 ilköğretim öğrencisine tecavüz ettiler !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-