FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CANIM ANNEME MEKTUP

4 posters
YazarMesaj
SEVGİNUR
Hoş Geldiniz
Hoş Geldiniz

Kadın Mesaj Sayısı : 10

CANIM ANNEME MEKTUP Empty
MesajKonu: CANIM ANNEME MEKTUP   CANIM ANNEME MEKTUP Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 10:41 am

gül Canım annem seni ne kadar çok özlediğimi bir bilsen, sen öleli bu gün tam bir sene oldu.Hani doğum günleri olur ya senin de bu gün ölüm günün oldu.Dün gece rüyyamda seni gördüm.Hem sevindim hem üzüldüm.Aylar yıllar ne çabuk geçiyor.Öldüğün gün dün gibi gözümün önünde.Senin için yazdığım bu yazıları keşke görebilsen.Kim bilir belki malum oluyordur.İnsan sevdiğini kaybedince onun değerini daha iyi anlıyor.Keşke herkes anne ve babasının değerini yaşarken daha iyi anlasa.Sen bana her zamman çok iyi bir anne oldun.RABBİM den dileğim dualarım bunların mükafatını alman.İnşALLAH alıyorsundur.Anne olmanın ne olduğunu çok iyi biliyorum.Çünkü bende anneyim.RABBİMİN rahmeti üzerine olsun canım annem.Seni çoooooooooook SEVİYORUM.Bu günAnnelerm günü Elini öpemiyorum sana sarılamıyorum anneler gününü kutladığımı duymuyorsun ama olsun yinede ben senin anneler gününü kutluyorum nurlar içinde yat annecim mekanın Cennet olsun inşALLAH gül gul gül[b]
X_@sRi_s@@det_X
Admin
Admin
X_@sRi_s@@det_X

Erkek Mesaj Sayısı : 912

MesajKonu: Geri: CANIM ANNEME MEKTUP   CANIM ANNEME MEKTUP Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 11:17 am

gül ALLAH razi olsun gül

Rabbim rahmet eylesin kardeşim inşAllah!...
http://www.asrisaadet.ile.biz
taz
Sitenin Onur Üyesi
Sitenin Onur Üyesi
taz

Erkek Mesaj Sayısı : 1497

MesajKonu: Geri: CANIM ANNEME MEKTUP   CANIM ANNEME MEKTUP Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 1:24 pm

Allah razı olsun
http://www.canmuhammed.ile.biz
SUMEYYE
Sitenin Onur Üyesi
Sitenin Onur Üyesi
SUMEYYE

Kadın Mesaj Sayısı : 443
İş/Hobiler : Ehli Sünnete uygun kitapları okumak
Lakap : mercimek

MesajKonu: Geri: CANIM ANNEME MEKTUP   CANIM ANNEME MEKTUP Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 4:02 pm

ALLAH(C.C) razı olsun kardeşim.RABBİM(C.C) her türlü üzüntü ve kederimize sabretme ve dayanma gücü versin İNŞAALLAH... gul
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: CANIM ANNEME MEKTUP   CANIM ANNEME MEKTUP Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 9:23 am

SUMEYYE demiş ki:
ALLAH(C.C) razı olsun kardeşim.RABBİM(C.C) her türlü üzüntü ve kederimize sabretme ve dayanma gücü versin İNŞAALLAH... gul

AMİN...
SEVGİNUR
Hoş Geldiniz
Hoş Geldiniz

Kadın Mesaj Sayısı : 10

MesajKonu: Geri: CANIM ANNEME MEKTUP   CANIM ANNEME MEKTUP Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 1:50 am

AMİN RABBİM Hepinizden de razı olsun kardeşlerim.Dua eden ağzınıza sağlık inşALLAH gül gül gül gül gül

CANIM ANNEME MEKTUP
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CANIM YANIYOR ALLAHIM
» Mektup!....