FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri

2 posters
YazarMesaj
taz
Sitenin Onur Üyesi
Sitenin Onur Üyesi
taz

Erkek Mesaj Sayısı : 1497

Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Empty
MesajKonu: Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri   Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 3:26 pm

Gundogarken
"Ankara'dan Adil geldi,elde bir ayran tavasi,Adem Baba beni cok severmis..."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh "Ankara'dan abim geldi,evde bir bayram havasi, annem babam beni cok severmis..."

Bulutsuzluk Özlemi
"İsvicre'de hayat bayram olmadi yaaa..."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh "Hicbir kere hayat bayram olmadi ya da..."

Teoman
"Gorumceler,borulceler..."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh "Gonulcelen,gonulcelen..."
"bir bankta kulesi ustund e" ya da "bir pasta puresi ustunde"
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh "Bir bar taburesi ustunde"

Tarkan
"Sen uzumle gulum,incir yee..."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Sen uzulme,gulum incinme..."

Hulya Avsar
"Yasemin,derdin ne??.."
Dogrusu : "Yar senin derdin ne?.."

Tarik
"Zaten canim ciksin,yoksun yanimda..."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Zaten canim sikkin yoksun yanimda.."

MFÖ
"Mustafaaaa,yagmur var İstanbul'daaa..."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Bu sabah yagmur var İstanbul'da.."

Levent Yuksel
"Dolmuslaar havalandiiii.."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Son kuslaar havalandi..."

Askin Nur Yengi
"Hayir anmiyorum.."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Ay inanmiyorum.."

Yasar
"Sonra postacilar iser,yagmurlar bitince.."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh" Sonra postacilar ise,yagmurlar bitince..."
"Ya bu gece gel ya da delirecem..."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Ya bu gece gel ya da gelir ecel..."

Ferda Anil Yarkin
Kiminle gittiysen orda kal usandim hatta he portakal"
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Kiminle gittiysen orda kal,usandim hatta hep orda kal!"

Sibel Can
"Gideni bos ver!..Gelene hos gel!..Dinde baska caresi yok!.."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Gideni bos ver,gelene hosgeldin'de,baska caresi yok..."

Ora-Boya
"Kalk gidelim be sarayli,bakti ki saydam kalayli.."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Kalk gidelim be sarayli bak dikiz aynam kalayli.."

Mirkelam
"Ulannn... Kulaklarin cinlasin.."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"O an kulaklarin cinlasin.."

Haluk Levent
"Askin mapushane,pesinde ben mahkum,saclarim yagdanlik,pesinde benziyan oldum..."
"Yoksun sen aslinda,yalnizim bu kumsalda,neler yapiyorsun,bensiz kent Ankara'da..."
Dogrularini yazmaya gerek var mi bilmem........

Sezen Aksu
"Ensende tutuklu kaldim.."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Ben sende tutuklu kaldim.."

Yildiz Tilbe
"Hafize Abla,ask vurur insana.."
Dogrusu Neymis Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Huh"Hafife alma,ask vurur insana
http://www.canmuhammed.ile.biz
taz
Sitenin Onur Üyesi
Sitenin Onur Üyesi
taz

Erkek Mesaj Sayısı : 1497

MesajKonu: Geri: Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri   Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 3:26 pm

Very Happy Surprised Sad Smile
http://www.canmuhammed.ile.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri   Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 9:35 am

Sad
X_@sRi_s@@det_X
Admin
Admin
X_@sRi_s@@det_X

Erkek Mesaj Sayısı : 912

MesajKonu: Geri: Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri   Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 10:39 am

Sad Surprised muzcuk
http://www.asrisaadet.ile.biz

Dinleyen Tarafindan Yanlis Anlaşılan Şarkı Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası