FORUM ANA SAYFA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortal*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GÜÇLÜLERİN DÜNYASI

2 posters
YazarMesaj
medahms
Hoş Geldiniz
Hoş Geldiniz

GÜÇLÜLERİN DÜNYASI Empty
MesajKonu: GÜÇLÜLERİN DÜNYASI   GÜÇLÜLERİN DÜNYASI Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 1:45 pm

GÜÇLÜLERİN DÜNYASI

Şavaşlar,acılar,kan,gözyaşları....Neden dünyamızda bunlara bir son verilmiyor?Neden her zaman güçlüler kazanıyor da yoksulun kaderi hep kaybetmek oluyor..Bu düzen hep böyle mi işleyecek,yani büyük balık hep küçük balığı yutacak mı?Bir kerede küçük balıklar birleşip büyük balığa savaş açsalar olmaz mı?
Bu akşam haberlerde Filistin'e yapılan katliamı izledim....Yan yana dizilmiş onlarca soğuk beden.İsrail'in öldürdüğÜ Filistinli sayısı bini geçmiş durumda...İsrail hep öldüerecek Filistinli ölecek ve dünya sessizce izleyecek..Korkarım bu durum hep böyle devem edecek..yazık..!!
Şu acımasız dünyada herkes güçlünün tarafında hiç kimse dur demiyor...daha doğrusu diyemiyor..herkes Filisti'nin İsraile nasıl yem olduğunu uzaktan izliyor..TÜRKİYEM yapmadığı
bir soykırımdan eleştirlirken,İsrailin yaptığı katliama dünya sessiz kalıyor..Avrupalı devletlerden geçtim,benim en çok kanıma dokunan islam devletlerinin tutumu,insan kardeşinin acı çekmesine nasıl razı olur nasıl birazcık yardım etmez?Tamam İsrail Amerika büyük güçler ama Arap Emirlikleri de pek zayıf sayılmaz ki... eğer en kısa zamanda bir İslam birliği kurulmazsa bütün İslam devletleri,birer birer büyük güçlere yem olacaktır..
Uzun lafın kısası koca dünyamızda
kimse kimseye acımıyor..fakirler daha da fakirleşirken zenginler güçlerine güç katıyor ve sonunda acı çeken güçsüzşler oluyor..bizlerde ezilmememek ve ezilene yardım etmek için kendimizi geliştirmeliyiz..Yarın bizde Filistin gibi olmayacağımız kim söyleyebilir ki?

İNCİ KUŞÇU......

[b] gül
X_@sRi_s@@det_X
Admin
Admin
X_@sRi_s@@det_X

Erkek Mesaj Sayısı : 912

GÜÇLÜLERİN DÜNYASI Empty
MesajKonu: Geri: GÜÇLÜLERİN DÜNYASI   GÜÇLÜLERİN DÜNYASI Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 1:51 pm

Allah C.C. razı olsun kardesim çok güzel bir paylaşım emeğine ve yüreğine sağlık inşaAllah!...
http://www.asrisaadet.ile.biz
Misafir
Misafir

GÜÇLÜLERİN DÜNYASI Empty
MesajKonu: Geri: GÜÇLÜLERİN DÜNYASI   GÜÇLÜLERİN DÜNYASI Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 3:11 pm

ALLAH SONUMUZU HAYRA ÇIKARSIN İNŞALLAH.
X_@sRi_s@@det_X
Admin
Admin
X_@sRi_s@@det_X

Erkek Mesaj Sayısı : 912

GÜÇLÜLERİN DÜNYASI Empty
MesajKonu: Geri: GÜÇLÜLERİN DÜNYASI   GÜÇLÜLERİN DÜNYASI Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 7:56 am

amin inşaAllah!...
http://www.asrisaadet.ile.biz
medahms
Hoş Geldiniz
Hoş Geldiniz

GÜÇLÜLERİN DÜNYASI Empty
MesajKonu: Geri: GÜÇLÜLERİN DÜNYASI   GÜÇLÜLERİN DÜNYASI Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 11:07 pm

CÜMLEMİZDEN KARDEŞİM
KADİR GECENİZ HAYIRLI OLSUN

GÜÇLÜLERİN DÜNYASI
1 sayfadaki 1 sayfası